חלוץ בריאות הקרקע גייב בראון, לא יצא לכתוב ספר על חקלאות רגנרטיבית ללא עיבוד, אבל זה היה התוצר הסופי של מחקרו על שיטת חקלאות חדשה שתחזיר חיים לחווה שלו, במקום לקחת ממנה. .


כשסדרה של אסונות יבול הקשורים למזג האוויר העמידו את החווה של משפחת בראון על סף חורבן פיננסי, בראון לקח את ההחלטה הנועזת לקצץ בעלויות על ידי השמטת השימוש ברוב חומרי ההדברה, קוטלי החרקים והדשנים הסינטטיים. זה היה הזרז שהוביל לניסוי של בראון בחקלאות רגנרטיבית, שיטת חקלאות שביטלה את הנזק של שיטות חקלאות קונבנציונליות. הוא עבר לשתילה ללא עיבוד, החל לשתול תערובות גידולי כיסוי מגוונות ושינה את שיטות המרעה שלו. בכך, בראון הפך מערכת אקולוגית של חווה מושפלת לכזו מלאת חיים שמתחילה באדמה ומתפרצת למעלה, צמח אחד וחיה אחת בכל פעם.


מודל ה-Brown's Ranch, שפותח במשך עשרים שנה של ניסויים ועידון, מתמקד בחידוש משאבים על ידי שיפור מתמיד של הביולוגיה החיה באדמה. תוך שימוש בעקרונות אלה, החווה של בראון גידלה כמה סנטימטרים של אדמה עליונה חדשה בעשרים שנה בלבד! החווה המשתרעת על פני 5,000 דונם מייצרת ברווחיות מגוון רחב של גידולי מזומן וגידולי כיסוי, כמו גם בשר בקר וטלה עם גימור דשא, תרנגולות מטילות מרעה וחזיר מרעה, כולם משווקים ישירות לצרכנים.


העתיד הוא חקלאות אורגנית מתחדשת, ללא עיבוד, ו-Dirt to Soil הוא רב המכר הרב שנתי להתחיל איתו במסע הזה, למען שיפור המזון שאנו צורכים ומצב כוכב הלכת המשותף שלנו.


"עפר לאדמה מאשר את האמונה שלי שבעלי חיים הם חלק מהאדמה הטבעית. אנחנו צריכים לשלב מחדש בעלי חיים וגידולים בחוות ובחוות שלנו, וגייב בראון מראה לנו איך עושים את זה היטב״. כתב טמפל גרנדין, מחבר הספר "חיות בתרגום".


לרכישה בלינק